تجارت کشمش مویز ممتاز ملایر/ بازرگانی زرین خوشه

تجارت کشمش مویز

تجارت کشمش مویز ممتاز ملایر با بهترین قیمت و کیفیت در بازرگانی زرین خوشه با پخش در داخل کشور و صادرات به بیش از 99 کشور دنیا. امروزه ایران در تولید انواع خشکبار به ویژه کشمش توانسته است جای پای خود را مستحکم تر از قبل بگزارد و جای کشور های رقیب مانند افغانستان و ازبکستان را بگیرد ولی جالب است بدانید با آن که جایگاه و رتبه خود را در سال 99 از دست داده است اما کشور های زیادی همچنان خواهان تجارت کشمش مویز با ایرانیان هستند و خواهند بود.

تجارت کشمش مویز

کشمش مویز جزو آن دسته از محصولات خشکبار ایرانی میباشد که تجارت این محصول بسیار برای ایرانیان پرسود است. زیرا کشمش مویز هم وارد ایران میشود و هم از ایران به مقصد کشور های عربی و اروپایی صادر میشود و در هر دو حالت برای تجار سود آور خواهد بود. این کشمش سرشار از خواص و ویتامین های گوناگون میباشد که برای بدن لازم و ضروری است و بسیاری از پزشکان و طبیبان طب سنتی میل کردن این کشمش مویز را توصیه میکنند.

خرید فروش کشمش ملایر

کشمش های ملایر از قدیم الایام جزو  کشمش های برتر صادراتی ایران به شمار میرود و همچنان نام این شهرستان بزرگ در تمام دنیا طنین انداز است به طوریکه  ملایر را با نام شهر جهانی انگور میشناسند و آن را به ثبت جهانی رسانیده اند. خرید فروش کشمش در ملایر نسبت به سایر شهر های تولید کننده کشمش در ایران مانند تاکستان و بناب بسیار راحتر است و قیمت تمام شده آن برای تجار و خریداران کشمش در ملایر ارزان تر تمام خواهد شد. به همین سبب است که بسیاری از تجار و صادر کنندگان محصولات کشمش به شهرستان ملایر توجه ویژه ای میکنند.

پخش کشمش ممتاز ملایر

پخش و ارسال و فروش عمده محصولات و کشمش ممتاز ملایر با بهترین کیفیت از نظر مرغوبیت و کیفیت در کالا با ارسال به موقع در تمام اقصی نقاط کشور.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =