توزیع کشمش افتابی به صورت عمده

کشمش افتابی عمده

کشمش افتابی به صورت عمده در بازرگانی زرین خوشه توزیع میگردد با کیفیت ممتاز و درجه یک وقیمت بسیار پایین ورقابتی بدون واسطه و دلال مستقیم ازتولید کننده اصلی. کشمش به عنوان یکی از میوه خشک های معروف و پرطرفدار در سراسر دنیا به شمار میرود در ادامه با طرز تهیه انواع کشمش وخواص مختلف ان ها اشنا خواهیم شد.

توزیع کشمش افتابی عمده

کشمش از انگور تهیه و تولید میوشد و برخی از کشمش های به دلیل نوع انگورش ممکن است کمی کشیده تر و شیرین تر باشند برای مثال کشمش سبز از انگور پیکامی تهیه و تولید میشود و یا کشمش سایه خشک از انگور شیرین و سبز رنگ عسکری تهیه میشود و قدی کشیده و طعم و مزه شیرنی دارد. یا برای مثال کشمش مویز از انگور فرخی تهیه میشود و یا از انگور شاهانی یا شانی. کشمش مویز به دلیل تهیه ان از انگور سیاه رنگ شانی به رنگ سیاه در می اید و به شدت برای سلامتی وبالابردن سطح هوشیاری و تمرکز وهوش مفید میباشد. دو کشور افغانستان و ازبکستان در منطقه خاورمیانه جزو بزرگترین تولید کنندگان کشمش مویز در خاوریانه و اسیا هستند و شایان ذکر است که بدانید واردات این دو نوع کشمش در ایران ممنوع میباشد و اگر هم در ایران پیدا شود به صورت قاچاق وارد مرز های کشور شده اند.

خواص کشمش برای سلامت و پوست؟

کشمش سرشار از خواص گوناگون میباشد و هر کدام از کشمش های یک خاصیت برای بدن و سلامت بدن دارد برای مثال کشمش سبز قلمی برای شفاف کردن پوست صورت بسیار مناسب است و یا کشمش مویز برای بالابردن سطح تمرکز پیشنهاد میشود و یا کشمش سایه خشک یه شدت برای نفخ و بالا بردن ایمنی سیستم ایمنی بدن استفاده میشود. بزرگترین شهر های تولید کننده انواع کشمش در ایران عبارتند از :

شهرستان ملایر واقع در استان همدان قطب و پایتخت انگور و کشمش افتابی عمده در ایران و ملقب به شهر جهاتی انگور و پایتخت مبل و منبت

شهر تاکستان در استان قزوین:  این شهر از نظر کیفیت و قیمت پس از ملایر قرار دارد و دومین شهر برتر تولید کننده کشمش در ایران پس از ملایر میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =