تولید کننده کشمش افتابی ملایر

تولید کنندگان کشمش افتابی

تولید کننده کشمش افتابی ملایر با کیفیت برتر و قیمت رقابتی در بازار داخلی و اماده صادرات و پخش به تمام اقصی نقاط کشور و حتی خارج از مرز های ایران. یکی دیگر از کشمش هایی که در کشورمان با بهرتین کیفیت تولید میشود کشمش افتابی ملایر میباشد که علاوه بر طعم خوبی که دارد به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی تولید میشود.

تولید کننده کشمش افتابی ملایر

ملایر شهر جهانی انگور و ملقب به پایتخت مبل و منبت در ایران یکی از تولید کنندگان نام اشنای تولید کننده کشمش در ایران میباشد که تقریبا تمام کشور های  وارد کننده و تولید کننده کشمش نام و اوازه این شهر از ایران را شنیده اند.

شهرستان ملایر واقع در استان همدان با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و اب و هوای متعادل و مناسب بهترین انگور ها را دارد و هر ساله علاوه بر کشمش های با کیفیتی که روانه بازار داخلی و صادراتی میکند بهرتین و شیرین ترین انگور ها را از یاقوتی گرفته تا عسکری تولید و روانه بازار میکند.

مجموعه تولیدی بازرگانی قاسمی طی چندین سال سابقه فروش محصولات خشکبار و کشمش اماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی به صورت انلاین و حضوری در تمام اقصی نقاط کشور میباشد. و محصولات خود را به بیش از 99 کشور دنیا صادر میکند.

فروش کشمش صادراتی ملایر

یکی از کشمش های تولیدی ملایر که بیشترین حجم صادرات به خارج از کشور را دارند کشمش تیزابی و تیزابی طلایی میباشد که عمده تولید این کشمش برای صادرات به کشور های اروپایی مانند روسیه و اکراین و المان میباشد.

کشور های اروپایی از کشمش تیزابی برای تولید مشروب و عرق استفاده میکنند و پس از تولید مشروبات الکلی از کشمش ان ها رابه کشور های ثالث باسود بسیار بالایی میفروشند.

شایان ذکر است که کشمش تیزابی طلایی تولید شهرستان ملایر نیز یکی دیگر از محصولات صادراتی ایران میباشد که کشور های عربی و حاشیه خلیج فارس برای خرید ان سر و دست میشکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + ده =