تولید کنندگان کشمش ملایر

تولید سبزه ملایر

تولید کنندگان کشمش ملایر با بهره گیری از تیم مختصص فروش  و تولید کننده کشمش یا کیفیت در کارخانه اماده خرید فروش محصولات خشکبار و کشمش میباشد. تولید کنندگان کشمش ملایر با زحمت بسیار زیادی با تمام سختی های انگور چیدن و تیزاب زدن انگور ها و همچنین سختی  و زحمت اماده کردن یک ساله زمین برای برداشت انگور اماده تولید کشمش با کیفیت هستند.

تولید کنندگان کشمش ملایر

ملایر شهری زیبا در استان همدان میباشد که در تولید و صادرات کشمش در ایران و خاورمیانه جزو شهر های برتر میباشد و به جرات میتوان گفت شهر جهانی انگور این شهر است علاوه بر اینکه ملایر را با نام شهر جهانی انکور میشناسند و این نام به ثبت جهانی رسیده است.

کشمش های مختلفی با رنگ و طعم مختلف با خواص گوناگون و طرز تهیه مختلف در شهرستان ملایر تولید و روانه بازار میشوند. مانند کشمش تیزابی و تیزابی گوگردی و کشمش سایه خشک و کشمش افتابی و …..

که همه و همه در شهرستان ملایر با بهترین کیفیت موجود تولید میشوند. در ادامه با روند تولید انواع و اقسام کشمش های تولیدی شهرستان ملایر اشنا خواهیم شد.

نحوه تولید کشمش تیزابی

کشمش تیزابی یکی دیگر از کشمش هایی میباشد که در شهرستان ملایر و تاکستان تولید میشود. این کشمش به دلیل استفاده محلول تیزاب و روغن کربنات در ان قابلیت استفاده مستقیم را ندارد و برای انکه زودتر خشک شود وبراق تر شود به ان محلول تیزاب و روغن کربنات را اضافه میکنند.

کشمش تیزابی  مصارف گوناگونی دارد برای مثال در تهیه کیک و کلوچه های کشمشی  و یا تهیه و تولید عرق و مشروبات الکلی از کشمش تیزابی بهره میگیرند. علاوه بر ان از کشمش تیزابی نیز برای مصرف خوراک دام وطیور نیز بهره میگیرند.

جهت خرید محصولات شرکت بازرگانی قاسمی لطفا با مدیریت فروش شرکت اقاس قاسمی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =