خرید فروش کشمش افتابی قوچان

کشمش افتابی قوچان

کشمش افتابی یکی از تولیدات شهر قوچان نیز میباشد که خرید فروش ان در بازرگانی زرین خوشه با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار صورت میگیرد. فروش و خرید کشمش افتابی قوچان را میتوانید در بازرگانی زرین خوشه که معتبر ترین و قدیمی ترین مرکز تولید کننده کشمش در ایران است  انجام دهید.

فروش و خرید کشمش افتابی قوچان

شهر قوچان نیز یکی از مراکز بزرگ تولید کننده انواع کشمش به خصوص کشمش افتابی میباشد که کیفیت را زمینه کار خود قرار داده است و پا به پای قدرتمندان تولید کننده کشمش مانند ملایر و تاکستان می اید. شهر قوچان با دارا بودن بیشتر از پنج هزار اراضی یکی از بزگترین تولید کنندگان کشمش در ایران شماخته شده است. برای سفارش صادرات و نیز برای بازار داخل شهر قوچان میتواند یکی از تامین کنندگان برتر کشمش باشد چه از نظر قیمت و جه از نظر کیفیت.

صادرات کشمش پلویی تاکستان

 

کشمش پلویی تاکستان نیز به عنوان یکی از کالا های صادراتی ایرانی به شمار میرود و صادرات این کشمش در بازار کشورمان بسیار بسیار داغ است زیرا کشمش پلویی به عنوان یکی از محصولات محبوب بین مردم دنیا به شمار میرود از جمله مهم ترین کشور های وارد کننده انواع کشمش ایرانی و کشمش پلویی تاکستان عبارتند از:

کشور روسیه

اکراین

مصر

امارات

بحرین

المان

ایتالیا

کشور های فوق جزو بزرگترین وارد کنندگان کشمش های ایرانی به شمار میروند البته از بازار کشور عراق نباید قافل شده که این کشور نیز به عنوان یکی از مشتر های همیشگی ایران نه تنها در زمینه خکشبار و کشمش بلکه در سایر زمنیه ها مانند خوراک دام وطیور و غلات و حبوبات و ….. نیز جزو مشتری  های همیشکی ایران به شمار میرود. صادرات کشمش پلویی تاکستان علاوه بر اینکه برای تجار و صادر کنندگان منفعت و سود دارد یکی از بهترین منابع درامد برای دولت به شمار میرود تا بتواند ارز حاصل از صادرات را در کارهای مختلف و واردات استفاده کند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 9 =