خرید و فروش کشمش در تهران

فروش کشمش تهران

خرید و فروش کشمش در تهران به عنوان قطب و پایتخت فروش کشمش و محصولات خشکبار در ایران توسط شرکت تولیدی بازرگانی ایکاد صورت میگیرد. شهر تهران به عنوان پایتخت ایران و مرکز خرید و  فروش کشمش و محصولات خشکبار در ایران به حساب میرود.

خرید و فروش کشمش در تهران

برای سفارش خرید و یا فروش کشمش ممتاز ملایر و تاکستان و یا کاشمر با مدیریت فروش شرکت در ارتباط باشید.

کشمش هایی که در ایران تولید میشوند بسیار بسیار با کیفیت و ارزان قیمت تر از سایر کشور های دنیا مانند افغانستان و ترکیه میباشد. اما به دلیل بازاریابی های ضعیف تجار و همچنین ضعف در بسته بندی کردن محصولات بسیاری از صادرات ایران به کشور های عربی انجام میشود که کشور های عربی مانند قطر و کویت و عمان به دلیل روابط قوی خود با تجار اروپایی و امریکایی محصولات ایرانی را مجدد با نام و برند خودشان بسته بندی میکنند و به کشورهای اروپایی صادر میکنند.

قیمت کشمش سبز

کشمش سبز یکی دیگر از جمله معروف ترین کشمش هایی میباشد که شهرستان کاشمر و روستای خلیل اباد به شدتدر تولید ان مزیت مطلق رقابتی دارند. عوامل کوچک و بزرگ زیادی وجود دارد کع قیمت کشمش سبز و سایر محصولات خشکبار را در ایران مشخص میکنند. از جمله مهم ترین این عوامل عبارتند از:

میزان عرضه و تقاضای بازار

میزان تولید

کیفیت و نوع بسته بندی کالا

شهری که در ان محصولات تولید میشوند

ویژگی های کشمش مویز

کشمش مویز به شدت برای بالا بردن سطح ایمنی بدن و هوشیاری مورد استفاده قرار میگیرد، این کشمش از انواع انگور با کیفیت تولید میشود از جمله مهم ترین انواع کشمش مویز عبارت است از:

مویز ازبک

مویز افغان

مویز ریش بابا

مویز شانی یا شاهانی بدون هسته

مویز فرخی هسته دار

اغلب مشتریان شرکت ما برای خرید این کشمش به دنبال نوع بدون هسته این کشمش هستند و ترجیح میدهند که کشمش مویز شانی را خرید یکنند زیرا کشمش مویز افغان و ازبک به دلیل اینکه وارداتی میباشد و قیمت دلار در داخل کشورمان به شدت بالا رفته است واردات و خرید ان جندان به صرفه نمیباشد، به همین دلیل است که اغلب مشتریان ما کشمش مویز شانی را میخرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =