خرید کشمش سبز اعلا کاشمر

کشمش سبز کاشمر

خرید کشمش سبز اعلا کاشمر در بازرگانی زرین خوشه صورت میگیرد. برای خرید و فروش این کشمش و انواع و اقسام کشمش با مدیریت فروش شرکت در ارتباط باشید. شرکت بازرگانی زرین خوشه با به کارگیری نیروی متخصص و مدیریت فروش متخصص اماده خرید و فروش کشمش سبز اعلا کاشمر از شما کشاورزان عزیز میباشد با بهترین قیمت به طوری که کشاورزان عزیز متضرر نشوند.

خرید کشمش سبز اعلا کاشمر

شهر کاشمر به عنوان قدیمی ترین تولید کننده کشمش سبز در ایران و خاورمیانه شناخته شده است که یکی از تولیدات  این شهر کشمش سبز و زرد قلمی میباشد که هیچ شهری در ایران توانایی تولید این دو نوع کشمش را با کیفیت شهر کشامر ندارند به همین دلیل است که شهرستان کاشمر را با کشمش  سبز قلمی اش میشناسند.

گاها به شهر زیبای مشهد سفر کرده اید و برای سوغات این کشمش را همراه با نخودچی خریداری کرده اید بله کشمشی ک همراه نخودچی ها در مغازه های اجیل فروش و خشکبار فروشی های مشهد قرار دارند همان کشمش  سبز قلمی یا اجیلی میباشد که بسیار بسیار طرفدار دارد نه تنها در بین مردم ایران بلکه در کشور های عربی و حاشیه خلیج فارس مانند قطر و امارات و لیبی و افغانستان و عراق.

خواص مصرف کشمش برای پوست

یکی از خواص های شگفت انگیز کشمش سبز  کمک به بهبود زخم و از بین برنده جای جوش ذر صورت میباشد مصرف مداوم این کشمش نه تنها مشکلی برای بدن ندارد بلکه یکی از بهترین مکمل ها برای از بین بردن جای جوش در صورت به شمار میرود.

در کشور خودمان شهر های شمالی کشور مانند مازندران و گرگان و گیلان به عنوان یکی از پرمصرف ترین شهر های مصرف کننده کشمش در ایران به شمار میرود زیرا چند سالی است که باب شده است در کنار چای کشمش سبز را به جای قند مصرف میکنند و مردمان شمال کشورمان این عادت را دارند که در کنار چای حتما باید کشمش یا سایر تنقلات را به جای قند مصرف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =