شرکت بازرگانی پخش کشمش ممتاز مویز

کشمش ممتاز مویز

شرکت بازرگانی پخش کشمش ممتاز مویز با کیفیت عالی  قیمت رقابتی مستقیم از تولید به مصرف با حذف دلال ها و واسطه ها مستقیم از تولید به مصرف. شرکت بازرگانی زرین خوشه با تیم متخصص فروش توانسته است طی 5 سال سابقه در بازار داخل کشور و صادراتی رضایت شما عزیزان را به دست اورد و همچنان به فعالیت خود ادامه دهد.

شرکت بازرگانی پخش کشمش ممتاز مویز

 

وظیفه شرکت های بازگانی پخش و توزیع کشمش و واردات و صادرات انواع محصولات از کشوری به کشور دیگر است یکی از فعالیت های شرکت بازرگانی خوشه تاک عرضه وپخش انواع کشمش ممتاز مویز در داخل سطح کشورمان است و انواع کشمش مویز را به تمام اقصی نقاط کشور ارسال خواهیم کرد با گارانتی اصالت کالا و گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی از کیفیت بار و عدم تطابق عکس با بار.

کشمش مویز از جمله پر مصرف ترین انواع کشمش را داخل کشور میباشد که با رنگ مشکی اش مشهور شده  است این کشمش از  انگور سیاه رنگ شانی یا شاهانی تولید و تهیه میشود و به دلیل ویتامین ها و کلسیم های زیادی که برای بدن دارد بسیار نزد ایرانیان و به خصوص مردمان شمال کشور محبوب است.

عرضه کننده بهترین کشمش پلویی

یکی دیگر از کشمش های صادراتی ایران کشمش پلویی طلایی میباشد این کشمش را شهر های ملایر و ملکان با کیفیت بی نظیری تولید و روانه بازار میکنند. کشمش پلویی در بازار داخل چندان مصرف ندارد و بیش از 99 درصد ان به کشور های عربی صادر میشوند و کشمش ها پس از تولید  مستقیم  در کارخانه ها بسته بندی مشوند و یا در کارتون های چند 7 الی 10 کیلیویی روانه بازار صادراتی میشوند. از جمله مهم ترین کشور های وارد کننده کشمش پلویی ایران کشور های عربی حاشیه خلیج فارس میباشند.

کشور های قطر امارات و عراق از بزرگترین کشور های وادر کننده کشمش پلویی ایران به شمار میروند. برا تهیه وسفارش این کشمش لطفا با مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی تماس حاصل فرمایید و یا به واتساپ و یا تلگرام پیام دهید تا کارشناسان فروش مجموعه با شما ارتباط بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =