شرکت عرضه کشمش افتابی تهران

شرکت بسته بندی کشمش در ایران

شرکت عرضه کشمش افتابی تهران در کجا است؟ شرکت ما در تهران واقع در خیابان جیحون قرار دارد و کارخانه تولیدی ما واقع در شهرستان ملایر میباشد. بازرگانی زرین خوشه جزو شرکت های معتبر عرضه کشمش و کشمش افتابی در تهران و سایر نقاط ایران میباشد که برای خرید واستعلام قیمت میتوانید با مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی تماس بگیرید و یا واتساپ و یا تلگرام درخواست خود را ثبت کنید.

شرکت عرضه کشمش افتابی تهران

کشمش افتابی به کشمش های ارگانیک و طبیعی میگویند که پس از چیده شدن انگور آن از باغ مستقیم در برابر تابش نور خورشید قرار میگیرد و بدون هیچ گونه افزودنی و مواد شیمیایی. یکی از طرفداران این کشمش در کشور مان بانوان عزیز میباشند به دلیل اینکه این کشمش را به شدت در غذاهایشان استفاده میکنند و شاید کشمش افتابی را در کنار غذاهایی مانند عدس پلو  و کشمش پلو دیده باشید. بله این همان کشمش افتابی میباشد که در کنار پخت غذا ها استفاده میشود.

پخش کشمش تیزابی درجه یک ملایر

کشمش تیزابی نیز یکی از کشمش های درچه یک ملایر میباشد که پخش و توزیع آن را نیز شرکت بازرگانی زرین خوشه انجام میدهد. کشمش تیزابی همانطور که از نامش پیدا است با محلول تیزاب و روغن کربنات تولید میشود که به کشمش خرمایی و سبزه نیز شهره است. این کشمش چندان مصرف داخلی ندارد و بیش از 98 درصد ان به کشورهای اروپایی مانند روسیه و اکراین و ایتالیا و المان برای تهیه وتولید مشروب و عرق صادر میشود و سود های خوبی را نسیب تجار و به خصوص دولت میکند به همین منظور دولت در چند سال اخیر به فکر حمایت از صادرات کشمش افتاده است و جوایز های نقدی و غیر نقدی خوبی را برای صادرات کشمش در نظر گرفته است. که تجار و صادرکنندگان عزیز کشورمان را راغب به صادرات هر چه بیشتر این محصول کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =