شرکت فروش کشمش افتابی ملایر

کشمش افتابی ملایر

شرکت فروش کشمش افتابی ملایر در کجاست؟ کارخانه این مرکز در شهرستان ملایر میباشد و انبار شرکت واقع در خیابان جیحون تهران میباشد. کیفیت کشمش افتابی ملایر را هیج شهری در ایران ندارد و شهرستان ملایر واقع در استان همدان بزرگترین تولید کننده این کشمش با کیفیت در ایران به شمار میرود و دو شهرستان تاکستان و ملکان به ترتیب پس از ملایر رتبه های دوم وسوم را دارند.

فروش کشمش افتابی ملایر

سایت فروش این مرکز بسیار قوی عمل میکند و انواع کشمش را از جمله کشمش افتابی ملایر را با بهترین قیمت و کیفیت به دست شما عزیزان میرساند. در ایران دو شهرستان ملایر و تاکستان استان قزوین کشمش پلویی را تولید میکنند و قیمت های تاکستان کمی از قیمت های ملایر بالاتر است به همین دلیل مشتریانی که با مجموعه ما ارتباط میگیرند تفاوت بین قیمت ملایر و تاکستان را خواستار میشوند. متاسفانه بسیاری از کارخانه داران تاکستان که کشمش های تولیدی آن ها قیمت و کیفیت پایین تری نسبت به ملایر دارد برای خراب کردن شهرستان ملایر مدعی میشوند که ملایری های یکبار کشمش را سورت میکنند و در وزن خالص ان کمتر از 8.5 میباشد در خالی که این ادعا کاملا اشتباه است  و مشتریان گرامی میتوانند مستقیم روند تولید کمشش را در کارخانه ما واقع در ملایر مشاهده کنند و از نزدیک تعداد دفعات شست وشو و سورت کشمش را ببیننند.

صادرات کشمش درجه یک

کشمش های درجه یک ملایر علاوه بر فروش در بازار داخل صادرات بالایی نیز به بیش از 29 کشور دنیا دارد و انواع کشمش ملایر را کشور های اروپایی مانند روسیه و اکراین خریداری میکنند و در اسیا نیز مشتریان همیشگی ایران عراق و امارات و قطر و عمان میباشند. و ارز های بالایی را نسیب دولت و تجار کشورمان میکند به همین منظور است که محصول کشمش که جزو خشکبار ایران به شمار میرود پس از فرش و پسته سومین محصول صادراتی غیر نفتی ایران به حساب میرود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهار =