صادرات کشمش تیزابی ممتاز ملایر

صادرات کشمش تیزابی

صادرات کشمش تیزابی ممتاز ملایر در بازرگانی قاسمی زیر نظر متخصصین فروش شرکت با کیفیت برتر وقیمت رقابتی صورت میگیرد با گارانتی اصالت کالا و بازگشت وجه. کشمش صادراتی تیزابی ملایر مشهور به سبزه نیز میباشد. این کشمش بیشترین حجم صادرات به کشور های اروپایی و اسیایی را دارد.

صادرات کشمش تیزابی ممتاز ملایر

برای سفارش صاردات این کشمش لطفا با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید. مجموعه تولیدی بازرگانی قاسمی با بهترین کیفیت و قیمت این کشمش را تولید و روانه بازار صادراتی و داخلی کشور  میکند.

شرکت بازرگانی قاسمی با بازاریابی  و بسته بندی محصولات تولیدی خود توانسته است محصولات کشمش خود را به بیش از 99 کشور دنیا صادر کند و هم برای کشور و دولت و ارز اوری خوبی داشته باشد.

صادرات کشمش تیزابی ممتاز ملایر هر ساله از مرز های مختلف کشور صورت میگیرد و عمده شهر های تولید کننده کشمش تیزابی با کیفیت و صادراتی در ایران شهرستان ملایر دراستان همدان و شهر تاکستان استان قزوین میباشند.

دو شهر مذکور به عنوان دو شهر برتر تولید کننده کشمش باکیفیت تیزابی در ایرانشناخته شده اند.

مرکز فروش کشمش سبز

کشمش سبز به عنوان یکی از  دیگر از کشمش های صادراتی ایرانی به شمار میرود که تولید ان را شهر زیبای کاشمر به عهده دارد و در تولید با کیفیت این محصول مزیت مطلق کامل رقابتی در بین رقبای خارجی خود دارد.

قیمت تمام شده تولید این کشمش در کشور ما بسیار پایین میباشد و صادرات و فروش ان برای تجار  وصادر کنندگان این محصول بسیار به صرف و پرسود خواهد بود.

و شایان ذکر است که سود اصلی صادرات و فروش این کشمش را دلالان و تجار میبرند. و کشاورزان که زحمت اصلی را برای تولید ان میکشند چندان نبلغ قابل توجهی را برای دریافت و فروش کشمش دریافت نمیکنند.

باتشکر مدیریت فروش شرکت بازرگانی قاسمی عرضه کننده برترین محصولات کشمش در ایران و دنیا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =