صادرات کشمش ممتاز ارزان کرج

کشمش افتابی 99

صادرات کشمش ممتاز ارزان کرج به اقصی نقاط دنیا با بهترین کیفیت و قیمت با بسته بندی های مدرن و به روز با تمامی مجوزات بهداشت برای صادرات کالا. کارخانه تولیدی گروه بازرگانی زرین خوشه در ملایر و تاکستان قرار گرفته است و بنده به عنوان مدیریت فروش شرکت توانایی تامین هر دوبار شهر های ملایر و تاکستان را دارم.

صادرات کشمش ممتاز ارزان کرج

کشمش های ملایر نیز به عنوان کشمش های صادراتی در دنیا مشهور شده است ملایر نه تنها در تولید و صادرات انگور در دنیا شهرت جهانی دارد بلکه در تولید و صادرات انواع و اقسام خشکبار و کشمش نیز معروفیت دارد از جمله بزرگترین کشور های وارد کننده کشمش های ایرانی کشور های cis و حاشیه خلیج فارس مانند قطر و امارات و بحرین و عراق و… و کشور های اروپایی مانند روسیه و اکراین و المان و… هستند.

ایران نه تنها در زمینه صادرات کشمش در دنیا خرفی برای گفتن دارد بلکه در صادرات انواع اقسام پسته و زعفران و بادام نیز مزیت مطلق در بین کشور های اسیایی دارد.

عرضه کشمش صادراتی ایرانی

یکی از بزرگترین کشور های تولید کننده و عرضه کننده کشمش در جهان ترکیه میباشد که کیفیت محصولات تولیدی این کشور به کیفیت و مرغوبیت کشمش های ایرانی نمیرسد. اما با این حال میزان تولید و صادرات کشور تریکه از ایران بیشتر میباشد و فقط تنها دلیل ان این است که کشور ترکیه از سیستم بسته بندی حرفه ای و مدرن استفاده میکند.

متاسفانه تجار کشور ما و کارخانه داران به منظور اینکه با تجارت و قوانین ان اشنایی کامل را ندارند محصولات را به صورت فله در بسته بندی های ضعیف صادر میکنند.

یکی دیگر از دلایل کم شدن صادرات ایرانی های بازاریابی ضعیف و غیر اصولی تجار ایرانی میباشد.

باتشکر مدیریت شرکت بازرگانی زرین تجارت قاسمی عرضه کننده کشمش صادراتی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =