صادرات کشمش پلویی درجه یک

کشمش ارزان اعلا

صادرات کشمش پلویی درجه یک در بازرگانی زرین خوشه به صورت انلاین با بهترین کیفیت و قیمت صورت میگرد با تضمین اصالت کالا و گارانتی بازگشت وجه. ایران کشور بزرگ تولید کننده انواع کشمش در ایران میباشد که به بیش از 88 کشور دنیا انواع کشمش را صادر میکند از جمله بزرگترین کشور های وارد کننده  کشمش های ایرانی کشور های روسیه و اکراین و مصر و المان میباشند که هرساله سهم عظیمی از صادرات ایران به کشور های مذکور میباشد.

صادرات کشمش پلویی درجه یک

یکی از کشمش های صادراتی درجه یک ایران که به تقریبا به تمام کشو های دنیا صادرات میشود کشمش پلویی درجه یک ملایر میباشد که از طرفدارن بسیاری در سراسر دنیا برخودار است که شهرستان ملایر بزرگترین شهر تولید کننده کشمش پلویی با کیفیت  در ایران به شمار میرود. امروزه در سال 99 که هم اکنون در ان قرار داریم دو کشور افغانستان و ازبکستان به عنوان دو رقیب اصلی ایران در خاورمیانه در امده اند و سهم و جایگاه ایران را به عنوان سومی از او گرفته اند و هم اکنون ایران در تولید و صادرات کشمش در دنیا رتبه ششم را داراست.

مصرف کشمش برای بانوان

مصرف کشمش به شدت برای بیماران قلبی و عروقی توصیه میگردد در چند سال اخیر تجربه و تحقیقات نشان داده است که مصرف کشمش به ویژه در بانوان باعث افزایش سطح هوشیاری و افزایش قوای جنسی انان شده است به همین دلیل است که در چند ماه اخیر کشور های اروپایی رغبت بیشتری به واردات کشمش از ایران نشان داده اند.

سرامد مصرف کشمش در ایران نسبت به کشور های خاورمیانه دو برابر مصرف جهانی است و پس از ایران عربستان و عراق بیشترین مصرف کشمش را در خاورمیانه دارد مصرف خرما و کشمش در ماه های رمضان و شب های عید در کشور چندین برابر میشود و صادرات ان نیز به کشور های مسلمان و عربی نیز پر رونق تر از گذشته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهار =