عرضه کشمش سبز کاشمر

فروش کشمش سبز کاشمر

ایا عرضه کشمش سبز کاشمر در تمام مراکز صورت میگیرد؟ ایا تمام مراکز و کارخانجات تولیدی بار درجه یک و با کیفیت رابه مشتریان خود عرضه میکنند؟ کشمش از جمله مشهور ترین خشکبار ها و میوه خشک ها به شمار میرود که طرفداران بسیاری چه در داخل کشور و چه در تمام دنیا دارد.

عرضه کشمش سبز کاشمر

کشمش سبز در شهر زیبای کاشمر شربتخانه استان خراسان رضوی تولید میشود. این کشمش به دلیل طعم و مزه شیرینی که دارد برای مصرف تازه خوری بسیار استفاده میشود.

کشمش سبز کاشمر فقط در همین شهرستان تولید و روانه بازار صادراتی و داخلی ایرانی میشود و هیچ شهرستانی و شهری نمیتواند کشمشی مانند این کشمش شیرین و کشیده کاشمر تولید کند.

امرزوه که در  اواخر ماه دی سال 99 قرار گرفته ایم قیمت کشمش سبز اندکی دچار تغییر شده است و بسیاری از تجار و خریداران این محصول را سردرگم کرده است به طوری که قیمت عمده این کشمش در اوایل دی ماه به 53 هزار تومان رسیده بود.

فروش عمده کشمش

برای خرید یا فروش کشمش  میتوانید با کارشناسان فروش شرکت و مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی در ارتباط باشید. مجموعه بازرگانی قاسمی با چندین سال سابقه فروش محصولات خشکبار و انواع کشمش به صورت عمده و خرده اماده فروش انواع کشمش به صورت کارتنی یا نایلونی یا به صورت فله مستقیم از خود کشاورز میباشد.

کشمش درجه یک و تازه باید دارای خصوصیاتی باشد که در ادامه این خصوصیات را برای شما تشریح خواهیم کرد:

عاری از هرگونه افت و له شدگی

قد کشیده و طعم شیرین

پوست شفاف و روشن

موارد فوق برخی از خصوصیات کشمش تازه میباشد که خریدارن این محصول به هنگام خرید بار باید به موارد فوق کاملا دقت فرمایند تا بتوانند با خیال راحت به خرید خود بپردازند.

با تشکر مدیریت شرکت بازرگانی قاسمی عرضه کننده بهترین محصولات خشکبار و کشمش در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =