عرضه کننده کشمش تیزابی ملایر

کشمش تیزابی ملایر

عرضه کننده کشمش تیزابی ملایر با بهترین کیفیت بار درجه یک ملایر و تاکستان با گارانتی اصالت کالا و بازگشت وجهه در صورت نارضایتی از کیفیت بار. کشمش تیزابی ملایر هر ساله در این شهرستان در حجم های بسیار بالایی تولید میشود و به کشور های اروپایی مانند روسیه و اکراین و المان صادرات میشود.

عرضه کننده کشمش تیزابی ملایر

ملایر شهر جهانی انگور به عنوان برترین شهرستان تولید کننده کشمش با کیفیت در ایران شناخته شده است که کشمش تیزابی ملایر به  بیش تر کشور های دنیا تقریبا 88 درصد کشور های جهان صادر میشود.

کشمش تیزابی چندان قابل استفاده برای بازار داخل نمیباشد به همین منظور بیشتر ان برای صادرات مورد استفاده قرار میگیرد آن هم به این دلیل است که در تهیه و تولید آن از محلول قلیایی  و تیزاب وروغن کربنات استفاده میکنند.

کشورهای اروپایی از کشمش تیزابی برای تهیه و تولید مشروبات الکلی و تهیه و تولید کیک و کلوچه های کشمشی استفاده میکنند. به همین منظور است بیشتر کشور های اروپایی مانند روسیه و اکراین خواهان همیشگی و صد درصد کشمش های تولیدی ایران به خصوص شهرستان ملایر هستند.

قیمت کشمش درجه یک صادراتی تاکستان

 

تاکستان نیز به عنوان یکی دیگر از شهر های برتر تولید کننده کشمش و کشمش تیزابی در ایران به شمار میرود و پس از ملایر دومین شهر برتر تولید کننده کشمش باکیفیت در ایران به شمار میرود.

بسیاری از کشاورزان و تجار بر این عقیده هستند که کیفیت کشمش های تاکستان از ملایر بیشتر است و به همین دلیل است که قیمت ان نیز از ملایر بیشتر میباشد.

اما با به عنوان شرکت تولیدی بازرگانی که چندین سال است که در عرصه صادرات کشمش فعالیت میکنیم علاوه بر صادرات کشمش های تاکستان و ملایر به خارج از کشور متوجه شدیم که سفارش های مجدد کشمش های ملایر بسیار بسیار بیشتر از کشمش های تاکستان میباشد و اغلب مشتری های صادراتی شرکت بازرگانی قاسمی به دنبال کشمش های باکیفیت ملایر میگردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دوازده =