فروشنده کشمش افتابی ارزان شهریار

قیمت کشمش تاکستان

فروشنده کشمش افتابی ارزان شهریار با کیفیت ممتاز  و قیمت رقابتی در بین سایر رقبا با گارانتی اصالت کالا و بازگشت وچه در صورت نارضایتی از کیفیت بار. محصول کشمش در ایران بسیار تولید میشود و شهر های کوچک و بزرگ زیادی انواع کشمش را با طعم و مزه های متفاوت و رنگ های مختلف تولید میکنند.

فروشنده کشمش افتابی ارزان شهریار

یکی از شهر های بزرگ تولید کننده کشمش در ایران شهرستان ملایر واقع در استان همدان میباشد که با کیفیت ترین و ارزان قیمت ترین نوع کشمش را تولید میکند.

پس از ملایر شهر تاکستان در استان قزوین نیز یکی از شهر های برتر تولید کننده کشمش به شمار میرود بسیاری از وارد کنندگان کشمش از ایران غالبا به دنبال کشمش های ملایر و تاکستان مییگردند و برای ان مبالغ بسیار خوبی را پرداخت میکنند.

زیرا ایران در تولید کشمش در منطقه اسیا حرفی برای گفتن دارد و به دلیل کم ارزش بودن پول ملی کشورمان و پایین بودن  دستمزد کارگر در ایران واردات از ایران برای کشور های اروپایی بسیار به صرفه خواهد بود اما یکی از دلایلی که در چند ماه اخیر باعث شده است که سطح صادرات  ایران اندکی کاش یابد سیستم تحریم های بانکی میباشد

صادرات کشمش مویز ملایر

ملایر به عنوان تولید کننده کشمش صادر کننده برتر ان نز به شما میرود صادرات کشمش مویز ملایر در سال 98 به عدد 1 میلیون دلار دسیده بود که این رقم  نسبت  به سال مشابه بسیار برای تجار و ایرانیان اهیمت دارد.

کشمش مویز جزو  بهترین کشمش ها از نظر طعم و مزه به شمار میرود و سرشار از ویتامین میباشد این کشمش به دلیل ویتامین ها وارگانیک کشت بودنش نسبت به کشمش های دیگر مانند کشمش تیزابی و انگوری و سایه خشک گرانتر است.

به همین دلیل است که کشمش مویز را کشور های ثروتمند حاشیه خلیج فارس مانند قطر و امارات و عربستان بیشتر از ایران وارد میکنند. به علاوه اینکه کشمش مویز یکی از قوی ترین مکمل ها برای تقویت سیستم ایمنی بدن و بالا برنده سطح هوشیاری مغز میباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =