کشمش افتابی-فروشنده کشمش افتابی تاکستان

کشمش افتابی تاکستان

کشمش جزو میوه های بهشتی به شمار میرود که در شهر تاکستان و ملایر تولید میشود فروشنده کشمش افتابی به صورت کاملا ارگانیک و تمیز.

ایران نه تنها در تولید انواع کشمش و خشکبار در جهان و منطقه اسیا حرف نخست را میزند بلکه در زمینه تولید و صادرات فرش دستبافت و گلیم و صنایع دستی در تمام دنیا حرفی برای گفتن دارد. ایران در سال 98 به عنوان سومین کشور تولید کننده و صادرکننده انواع کشمش و خسکبار در دنیا به شمار میرفت تا زمانیکه با سیاست های غلط دولت در سال 99 جایگاه ان به 8 جهان نرسیده بود به عنوان برترین تولید کننده انواع کشمش با کیفیت مویز افتابی و تیزابی و سبز کاشمری در دنیا به شمار میرفت.

کشمش افتابی تاکستان

تاکستان به عنوان یکی از شهر های برتر تولید کننده کشمش در ایران به شمار میرود که پس از شهرستان ملایر رتبه دوم را  در تولید و صادرات کشمش افتابی در ایران دارد و انواع کشمش های تولیدی ان شهر به کشور های ارمنستان و عراق صادر میشود. کشمش های تولیدی شهر تاکستان اندکی از ملایر بیشتر است ان هم به این دلیل است که کشمش های تاکستان یک بار بیشتر از کشمش های ملایر سورت و شست و داده میشود. شرکت بازرگانی خوشه با نمایندگی و انبار هایی که در شهر تاکستان دارد اماده فروش انواع کشمش تاکستان به وِیژه کشمش افتابی به تمام مردم ایران و دنیا است.

فروش عمده کشمش ملایر

کشمش های ملایر به عنوان شیرین ترین و خوش طعم ترین کشش های موجود و تولیدی در ایران به شمار میرود شهرستان ملایر به عنوان قطب تولید شیره انگور و کشمش به عنوان اولین شهر تولید کننده کشمش با کیفیت در ایران به شمار میرود. فروش عمده کشمش ملایر در بازرگانی خوشه با بهترین کیفیت وقیمت صورت میگیرد. و تمامی محصولات ما با گارانتی اصالت کالا و گارانتی به فروش میرسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 4 =