فروشنده کشمش تیزابی ملایر

کشمش تیزابی ملایر

فروشنده کشمش تیزابی ملایر با بهترین کیفیت و قیمت زیر نظر متخصص فروش شرکت با تضمین کیفیت بار و اصالت کالا و بازگشت وجه در صورت نارضایتی از کیفیت بار. یکی دیگر از کشمش های صادراتی ایرانی کشمش تیزابی ملایر میباشد که فروشنده ان شرکت بازرگانی خوشه تاک میباشد.

فروشنده کشمش تیزابی ملایر

 

ملایر از بزرگترین کشور های تولید کننده کشمش تیزابی در تمام دنیا به شمار میرود. طرز تهیه این کشمش را در ادامه با هم برسی خواهیم کرد:

ابتدا در اویل شهریور ما تا اواخر مهر ما انگور ها از باغ های چیده میشوند و در سبد های مخصوص قرار داده میشوند و سپس سبد انگور ها را یکی درمیان در محلول تیزاب و روغن کربنات فرو برده میشوند و پس از گذشت 30 الی 40 ثانیه سبد ها را از محلول خارج میکنند در زمین های کشاورزی  روبروی نور خورشید پهن میکنند تا تا بعد از گذشتن 6 الی 8 روز تبدیل به کشمش شوند.

بازرگانی صادرات انواع کشمش درجه یک

شرکت بازرگانی خوشه تاک در زمینه صادرات انواع کشمش درجه یک فعالیت میکند و انواع کشمش را مستقیم پس از تولید از کارخانه به بیش از 150 کشور دنیا صادر میکند.

تقریبا تمامی کشور های دنیا خریدار و وارد کننده کشمش های ایرانی هستند به جز 3 الی 4 تا کشور که به دلیل تحریم ها ومشکلات سیاسی دولت با این کشور ها اجازه صادرات به این کشور های داده نشده است مانند کشور های امریکا و رژیم صهیونیستی.

بزرگترین کشور های وارد کننده کشمش های ایرانی کشور های عراق و قطر  وروسیه و اکراین هستند که سالانه حجم عظیمی از صادرات ایران به کشور های مذکور است البته کشور های زیاد دیگیری نیز مانند عربستان و ارمنستان و المان و …. نیز هستند که کشمش های ایرانی را وارد میکنند اما بزرگترین  وارد کنندگان کشمش کشور های عراق و قطر و روسیه و اکراین هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =