کشمش افتابی ممتاز-فروش کشمش افتابی ممتاز ملایر

کشمش افتابی ممتاز

فروش کشمش افتابی ممتاز ملایر نه تنها در ایران صورت میگیرد بلکه این محصصول به بیش از 99 کشور پیشرفته دنیا صادرات نیز میشود. کشمش از جمله محصولاتی است که به صورت تازه خوری مصرف میشود و نه تنها از مصرف تازه خوری ان استفاده میشود بلکه در کنار تهیه غذا و شیرینی و کیک از این محصول بهره برده میشود.

فروش کشمش افتابی ممتاز ملایر

امرزوه با توجه به شیوع ویروس کوید 19 خرید اینترنتی انواع کشمش در بازرگانی قاسمی صورت میگیرد که این موضوع باعث شده است که توده عظیمی از مشتریان داخلی ما تنها با یک تماس از ما قیمت را جویا میشوند و بار خود را سفارش میدهند و بار به صورت اینترنتی به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.

یکی دیگر از عواملی که باعث شده است بیشتر مشتریان ما به خرید غیر حضوری رو بیاورند خدماتی پس از فروش است که بازرگانی قاسمی در نظر گرفته است از جمله:

  • گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی از کیفیت بار
  • اصالت کالا
  • مرجوع کردن بار در صورت خرابی محصول
  • تخفیف های ویژه در صورت خرید اینترنتی

قیمت عمده کشمش ملایر

کشمش های ملایر انواع مختلفی دارند و همین تنوع محصولات باعث شده است که قیمت انواع کشمش های تولیدی شهرستان ملایر متفاوت باشد.
کشمش افتابی ممتاز ملایر یکی دیگر از کشمش های تولیدی بازرگانی تولیدی قاسمی میباشد که علاوه بر طعم فوق العاده که دارد قیمت بسیار مناسب تری نیز نسبت به شهر تاکستان و بناب و فارس دارد .
جالب است بدانید که کشمش ها اعم از کشمش تیزابی و تیزابی طلایی و سایر کشمش ها با افزودن مواد قلیایی به ان ها خشک میشوند.

ولی کشمش افتابی به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک بدون هیچ مواد افزودنی در مقابل نور خورشید خشک میشود و خاصیت خود را از دست نمیدهد بلکه تابش نور خورشید به انگور باعث میشود که ویتامین d در کشمش زیاد تر شود.

کشمش افتابی ملایر جزو کشمش های صادراتی ایران نیز میباشد. این کشمش بازار داخلی بسیار شیرین و داغی دارد و برای بازار صادراتی نیز بسیار بسیار مناسب میباشد به خصوص برای صادرات به کشور های روسیه و اکراین و قطر و مصر و امارات.
شایان ذکر است که بدانید که کشور امارات که خود جزو غول های صادرات کشمش در جهان به شمار میرود خود کشمش را از ایران وارد میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =