فروش کشمش تیزابی ملایر

قیمت کشمش تیزابی

فروش کشمش تیزابی ملایر با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان مناسب برای بازار داخل و صادراتی با گارانتی اصالت کالا و گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی از کیفیت بار. یکی دیگر از محصولات کشمش که در ایران تولید میشود و بیشتر برای بازار صادراتی استفاده میشود کشمش تیزابی میباشد که در دو نوع تیزابی خرمایی و تیزابی طلایی یا گوگردی به فروش میرسد.

فروش کشمش تیزابی ملایر

ملایر قطب تولید انگور در دنیا و پایتخت مبل و منبت در ایران وشهر جهانی انگور بزرگترین تولید کننده کشمش افتابی درجه یک در خاورمیانه و ایران میباشد که کیفیت محصولات این شهر در تمام دنیا زبانزد است.

این محصول برای بازار صادراتی بسیار مناسب میباشد زیرا کشور های اروپایی مانند روسیه و اکراین و المان و مصر این کشمش را پس از خریداری از ایران به عرق و مشروبات الکلی تبدیل میکنند و با دوبرابر قیمت میفروشند.

و یا دوباره به کشور های ثالث صادر میکنند. مانند کشور امارات که خود جزو بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان کشمش دردنیا است کشمش را  از ایران وارد میکند و با لیبل و با برند کشور خودشان به کشور های ثالث صادر میکنند.

قیمت کشمش طلایی در بازار

کشمش تیزابی طلایی که با نام کشمش گوگردی نیز ان را میشناسند در بازار صادراتی بسیار به فروش میرسد این نوع از کشمش را کشور های عربی و حاشیه نشین خلیج فارس بسیار از ایران وارد میکنند و یکی از مقاصد صادراتی کشمش طلایی ایران کشور های عربی مانند عربستان و قطر و بحرین و لبنان میباشدکه بیشترین استفاده را از این کشمش دارند.

قیمت روز کشمش طلایی در بازار را از مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی و یا تیم فروش شرکت بازرگانی زرین خوشه جویا شوید. از جمله مهم ترین عوامل تغییر قیمت محصولات خشکبار و کشمش در ایران عبارت است از:

نرخ ارز و دلار

میزان عرضه و تقاضا

کیفیت بار

بسته بندی کالا

اوزان و تناژ مور نیاز مشتری

و ازهمه مهم تر شهر تولید کننده کشمش

موارد فوق از جمله مهم ترین دلایلی است که قیمت کشمش را در بازار مشخص میکند و البته عوامل کوچک و بزرگ دیگری نیز وجود دارد که قیمت محصولات را در بازار مشخص میکند اما مهم ترین این عوامل را در بالا برای شما متذکر شدیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هفت =