فروش کشمش سبز صادراتی ممتاز کاشمر

مرکز پخش عمده و فروش کشمش مویز

فروش کشمش سبز صادراتی ممتاز کاشمر در بازرگانی قاسمی زیر نظر متخصصین فروش شرکت با بهترین کیفیت و قیمت با گارانتی و برگشت وجهه در صورت نارضایتی از بار. کشمش سبز صادراتی بهترین کشمش تولیدی کاشمر میباشد که انبار مرکزی ما در این شهر میباشد و اماده پخش و توزیع کشمش سبز از این شهر میباشیم.

فروش کشمش سبز صادراتی ممتاز کاشمر

کارخانه تولید کننده کشمش سبز کاشمری ما در این شهر واقع شده است و کار انواه شست وشو وسورت کشمش را برای شما مشتریان گرامی انجام خواهیم داد. فروش کشمش سبز صادراتی کاشمر یکی از بزرگترین منابع درامدی برای کشاورزان و تولید کنندگان این کشمش در این شهر به حساب می اید.

توزیع کشمش تیزابی ملایر

کشمش تیزابی نیز یکی از تولیدات کشور ایران میباشد. این کمشش همانگونه که از نامش هویدا است انگورش در تیزاب اغشته شده است. توزیع کشمش تیزابی ملایر در بازرگانی قاسمی زیر نظر کارشناسان فروش مجموعه صورت میگیرد و تمامی بار ارسالی مجموعه بازرگانی قاسمی طی 4 ساعت گارانتی میشود و در صورت عدم تطابق بار با عکس و فیلم ارسالی بار به مدت 4 ساعت با هزینه مستقیم خود شرکت برگردانده میشود و مبلغ پرداختی عودت داده میشود.

قیمت عمده کشمش طلایی

کشمش تیزابی طلایی یا گوگردی مانند کشمش تیزابی خرمایی تولید میوشد با این تفاوت که کشمش تیزابی را گوگرد نمیزنند اما کشمش تیزابی طلایی را پس از انکه در محلول تیزاب فرو بردند به ان گوگرد میزنند تا زنگ ان کاملا زرد رنگ و طلایی شود.

شایان ذکر است که کشمش های گوگردی تولید ایران به کشور های عربی و همسایه مانند عراق و کویت و امارات بیشترین حجم صادرات را دارد.

برای سفارش و دریافت لیست قیمت روزانه انواع کشمش و خشکبار با مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی در تماس باشید.

باتشکر مدیریت شرکت تولیدی بازرگانی زرین تجارت قاسمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =