قیمت امروز کشمش ممتاز تاکستان

فروش کشمش

قیمت امروز کشمش ممتاز تاکستان را از تیم فروش شرکت بازرگانی قاسمی و مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی بخواهید با گارانتی اصالت کالا. قیمت امروز کشمش با توجه به نوسانات نرخ ارز و دلار در کشور نرخ ثابتی ندارد و در سال 99 از فروردین به بعد شاهد افزایش و نوسانات قیمت بازار کشمش بوده ایم.

قیمت امروز کشمش ممتاز تاکستان

شهر زیبای تاکستان به عنوان یکی از شهر های برتر تولید کننده کشمش در ایران به شمار میرود. شایان ذکر است که قیمت کشمش های تاکستان اندکی از شهرس ها دیگر بالاتر است.

برای مثال در دی ماه سال 99 قیمت کشمش تیزابی خرمایی در بازار ملایر 22 هزار تومان قیمت گزاری شده بود در حالیکه کشمش تیزابی خرمایی در ماه دی سال 99 با قیمت 24 تومان به فروش میرسیده است.

قیمت امروز کشمش را از متخصصین فروش شرکت و مدیریت فروش شرکت میتوانید جویا شوید. همچنین شما عزیزان میتواید برای دریافت اخرین قیمت روزانه محصولات کشمش و خشکبار در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

تاکستان استان قزوین به عنوان شهر برتر تولید کننده کشمش شناخته شده است و مقام دوم تولید و صادرات کشمش را در ایران پس از ملایر دارد.

فروش کشمش تیزابی خرمایی

کشمش تیزابی خرمایی یمی از محصولات صادراتی ایران میباشد که شد که دو شهر تاکستان و ملایر تولید کننده های باکیفیت این کشمش میباشند. البته شهر های کوچک و بزرگ دیگری هستند که کشمش تیزابی خرمایی را تولید میکنند مانند:|

  • بناب
  • فارس
  • شیراز
  • اصفهان
  • قم

اما بیشتر وارد کنندگان کشمش تیزابی خرمایی ترجیح به خرید بار ملایر و تاکستان میدهند و کمتر پیش می اید که مشتریان صادراتی ما کشمش های شهر های مذکور را درخواست کنند. و عمده درخواست های ما از طرف شهر های ملایر و تاکستان استان قزوین میباشد.

فروش کشمش تیزابی خرمایی در بازرگانی قاسمی صورت میگیرد و شایان ذکر است که کارخانه تولیدی ما در شهرستان ملایر و اقع شده است و یکی از انبار های ما در تاکستان میباشد و ما میتوانیم بار هر دو شهرستان را به دست شما عزیزان برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =