قیمت روز کشمش پلویی اعلا

کشمش پلویی افتابی

قیمت روز کشمش پلویی اعلا را به صورت روزانه و ساعتی  از بازرگانی قاسمی از مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی خواستار شوید. کشمش پلویی اعلا در ایران بسیار طرفدار و خواهان دارد این کشمش در کنار غذاها بیشترین استفاده را دارد.

قیمت روز کشمش پلویی اعلا

قیمت روز کشمش پلویی اعلا با توجه به نوسانات دلار و ارز در سال 99 قیمت ثابتی ندارد و هم اکنون که در دی ماه سال 99 قرار گرفته ایم قیمت کشمش افتابی 24 تومان میباشد که این عدد نسبت به سال 98 افزایش داشته است و قیمت حدید ان در سال اینده هنوز مشخص نمیباشد.

از کشمش پلویی در کنار غذاهایی مانند عدس پلو و کشمش پلو بیشترین استفاده را میکنند. کشمش برای دفع راحتر غذا و هضم سریع تر غذا بسیار کمک کننده میباشد به همین منظور است که کشمش را در کنار غذا به کار میرند تا پس از میل کردن غذا غذا به راحتی هضم شود.

سفارش عمده کشمش کارتنی

کشمش پلویی افتابی تولیدی شرکت بازرگانی قاسمی با بهترین انگور  تولید میشود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد این کشمش به دلیل اینکه به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک تولید  و تهیه میشود مصارف بسیار زیادی دارد و به همین دلیل ات که سهم فروش بالاتری نیز دارد.

فروش عمده کشمش سایه خشک

یکی دیگر از کشمش های تولیدی طبیعی کشت ملایر کشمش سایه خشک میباشد فروش عمده کشمش سایه خشک در بازرگانی قاسمی صورت میگیرد این کشمش با نوجه به این که زحمت بسیار زیادی را برای تولید میطلبد قیمت بسیار بیشتری نیز نسبت به سایر کشمش های تولیدی مانند تیزابی و تیزابی گوگردی دارد.

برای دریافت قیمت های روزانه کشمش و خرید از بازرگانی قاسمی لطفا با مدیریت فروش شرکت و کارشناسان فروش

مجموعه بازرگانی تولیدی قاسمی در ارتباط باشید.

باتشکر مدیریت شرکت بازرگانی زرین تجارت قاسمی عرضه کننده بهترین محصولات کشمش و خشکبار در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =