قیمت کشمش تیزابی امروز ملایر

کشمش تیزابی امروز

قیمت کشمش تیزابی امروز ملایر در بازار چقدر است؟ قیمت کشمش تیزابی را به صورت روزانه میتوانید از مدیریت فروش شرکت  و یا سایت زرین خوشه جویا شوید. کشمش هایی که در شهرستان ملایر تولید میشوند ازکیفیت بالایی برخوردار هستند که هر خریداری را راغب به خرید مجدد از این شهرستان محبوب میکند.

کشمش تیزابی امروز ملایر

یکی از کشمش هایی که در شهرستان ملایر تولید میشوند کشمش صادراتی تیزابی میباشد که این کشمش با توجه به زحمت یک ساله ای که کشاورزان برای تولید ان میکشند اندکی ارزان تر است.

کشمش تیزابی که به کشمش سبزه نیز شهره میباشد در اوایل شهریورماه تا مهر ماه در شهرستان ملایر و تاکستان و بناب و ….تولید میشود.

کشاورزان برای تولید این نوع از کشمش یک سال را زحمت میکشند تا در ماه های مذکور نتیجه زحمت خود را برداشت کنند.

طرز تهیه کشمش خرمایی

 

طرز تهیه این کشمش به دلیل افزودن مایع تیزاب به انگور کمی با کشمش های دیگر مانند افتابی و مویز متفاوت میباشد.

برای تهیه و تولید کشمش تیزابی باید مراحل زیر را انجام داد:

ابتدا چیدن انگور ها و قرار دادن ان های در سبد های مخصوص انگور چیدن سپس انگور ها را باسبد در محلول تیزاب و یا همان روغن کربنات فرو میبرند تا به روند خشک شدن کشمش سرعت ببخشند.

در ادامه کشمش  انگور ها را از سبد ها خارج میکنیم و بر روی زمین های کشاورزی پهن میکنند تا کاملا پس از گذشت 4 الی 9 روز کاملا خشک شوند.

پس از اینکه کشمش های کاملا خشک شدند ان ها در گونی میریزند و به کارخانه منتقل میکنند تا پس از شست و شو و لیزر و سورتینگ اماده صادرات و یا پخش در داخل کشور شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات و واردات این محصول و فرآورده های آن و اطلاع از قیمت های آن در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نوزده =