قیمت کشمش تیزابی 98

کشمش تیزابی تهران

قیمت کشمش تیزابی 98 در بازار چقدر است؟ برای پی بردن به قیمت های روزانه کشمش چه به صورت تناژ و فله و یا خورد با مدیریت فروش شرکت در ارتباط باشید. قیمت کشمش تیزابی 98 با توجه به اینکه نرخ ارز در سال 98 کمتر بالا و پایین میشده است تقریبا ثابت بوده است و چندان تغیری نداشته است

قیمت کشمش تیزابی 98

کشمش تیزابی را دوشهرستان تاکستان و ملایر تولید میکنند و داری دو نوع خرمایی  و طلایی میباشد که هر دو نوع این کشمش برای صادرات مورد استفاده قرار میگیرند.

کشمش تیزابی خرمایی برای صادرات به کشور های اروپایی مانند روسیه و المان و ایتالیا بسیار کاربرد دارد. اما کشمش تیزابی طلایی یا گوگردی بیشتر به کشور  های عربی و حاشیه نشین خلیح فارس صادر میشوند زیرا کشور های عربی بسیار مشتاق خرید کشمش های رنگی ایران هستند و برای ان پول بسیار خوبی میپردازند.

امروز در سال 99 قرا گرفته ایم و شاهد ان بوده ایم که صادرات کشمش هر ساله نرخ صعودی را پشت سر گزاشته است این به این دلیل است که مصرف  واستفاده کشمش در دنیا رو به افزایش است.

عرضه کننده کشمش سبز کاشمری

کشمش با کیفیت و خوش طعم سبز کاشمری را حتما در شهر زیبای مشهد دیده اید و از ان به عنوان سوغاتی خرید کرده باشید این کشمش بسیار در بین ما ایرانیان پر طرفدار است و شب های عید و مراسم شب یلدا روز هایی میباشد که این کشمش در کنار سایر خشکبار مانند بادام و پسته بیشترین حجم فروش را در کشور دارد.

عرضه مستقیم کشمش سبز کاشمری در بازرگانی تولیدی قاسمی توسط متخصصین فروش شرکت با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای بازار داخل و صادراتی با کیفیت بسیار بالا

جهت اطلاع از قیمت های روزانه و ساعتی کشمش لطفا با کارشناسان فروش شرکت و یا مدیریت فروش شرکت

اقای امیرحسین قاسمی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =