قیمت کشمش درجه یک ملایر 99

کشمش درجه یک ملایر

قیمت کشمش درجه یک ملایر 99 با توجه به نرخ دلار و ارز همواره در حال تغییر وکم و زیاد شدن است جهت اطلاع از قیمت های دقیق با مدیریت فروش شرکت تماس بگیرید. ملایر شهر جهانی انگور انواع کشمش درجه یک و ارزان قیمت را تولید و هرساله روانه بازار داخلی و صادراتی کشور میکند.

قیمت کشمش درجه یک ملایر 99

کشمش های ملایر جزو بهترین و شیرین ترین کشمش های تولیدی ایران هستند ملایر جزو نخستین شهر برتر تولید کننده کشمش با کیفیت و درجه یک در ایران به شمار میرود و به پایتخت مبل و منبت ایران و شهرجهانی انگور شهر است.

قیمت کشمش درجه یک ملایر در سال 99 را فقط از بازرگانی زرین خوشه و کارشناسان فروش شرکت ما بخواهید.

کشمش هایی با کیفیت و ارزان قیمت مناسب بازار داخل و جهت صادرات به بیش از 100 کشور دنیا. ایران جزو نخستین کشور برتر تولید کننده کشمش و صادر کننده ان در اسیا به شمار میرود و هم اکنون که در 15 دی ماه سال 99 قرار گرفته ایم ایران همچنان علارغم تحریم ها توانسته است موقعیت خود را حفظ کند و همچنان در رتبه نخست تولید کننده و صادر کننده بهترین کشمش در اسیا به مشار میرود.

برترین تولید کننده کشمش تیزابی گوگردی

یکی دیگر از کشمش های تولیدی که در ایران تولید و اکثر این کشمش به کشور های عربی صادر میشوند کشمش تیزابی گوگردی میباشند که در فرایند تولید ان از دود گوگرد استفاده میشود تا رنگ کشمش کاملا طلایی رنگ شود.

کشمش تیزابی گوگردی چندان قابل استفاده در بازار داخل کشور نیست به همین دلیل این کشمش پس از تولید در کارخانجات بسته بندی میشود و یا به صورت عمده به کشور های عربی و اروپایی صادر میشوند.

از جمله مهم ترین کشور های وارد کننده کشمش تیزابی گوگردی ایران عبارتند از:

عراق

یمن

امارات

عربستان

قطر

جالب است بدانید کشور امارات که خود برترین تولید کننده انواع  کشمش در دنیا است و جزو غول های برتر تولید کننده و صادرکننده کشمش در دنیا است خود برخی از کشمش های را نظیر همین کشمش تیزابی گوگردی را از ایران وارد میکند و با نام و برند کشور خودشان به کشور ثالث صادر میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + نوزده =