قیمت کشمش سبز قلمی کاشمر

کشمش سبز

قیمت کشمش سبز قلمی کاشمری را به صورت روزانه و ساعتی از مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی ویا در سایت شرکت بازرگانی زرین خوشه دریافت کنید. خشکبار ایران جزو معروف ترین و پر مخاطب ترین محصولات رادر تمام دنیا دارد. کشمش و زعفران و پسته و میوه خشک و انجیر خشک و بادام و…..جزو  پر تقاضا ترین محصولات خشکبار صادراتی ایران به شمار میروند.

قیمت کشمش سبز قلمی کاشمر

یکی از انواع محبوبترین کشمش مصرفی داخل کشورمان که توسط نوجوانان و جوانان بسیار مصرف میشود کشمش سبز قلمی کاشمر میباشد قیمت این کشمش با توجه به محبوبیت آن در بازار داخل و صادراتی چندان بالا نیست و قیمتب متعادل دارد به طور کلی تنها محصولی که در دسته خشکبار قرار گرفته است و تقریبا به دلیل پایین بودن قیمتش نسبت به سایر محصولات دیگر مانند پسته و زغفران  تمامی مردم کشور میتوانند ان را خریداری کنند همین محصول کشمش میباشد.

خواص کشمش سبز نیز بسیار بالا میباشد و برای جوانان و نوجوانان بسیار توصیه گردیده است یک میان وعده سالم و مقوی برای دانش اموزان و دانشجویان.

تولید کشمش افتابی ملایر

یکی دیگر از کشمش های معروف صادراتی ایرانی کشمش افتابی میباشد یکی از محصولات تولیدی شهرستان ملایرو تاکستان استان قزوین کع نه تنها در بازار داخل کشور مشتری های مخصوص خود را دارد بلکه به عنوان یکی از کالا های صادراتی ایران به شمار میرود و کشور های عراق و تاجیکستان و ازبکستان و قطر یکی از چند کشور همیشگی خریدار کشمش افتابی ایران هستند.

تولید  کشمش افتای ملایر با بهترین کیفیت و قیمت در بازرگانی زرین خوشه با رعایت تمامی اصول بهداشتی انجام میگیرد نام شهرستان ملایر را بی شک همه شما شنیده اید شهری کوچک در استان همدان مشهور به پایتخت مبل و منبت و شهر جهانی انگور با تولید بهترین کشمش های تیزابی و گوگردی و افتابی و مویز به عنوان برترین شهر تولید کننده کشمش با کیفیت در ایران به شمار میرود و کشور های اروپایی برای خرید کشمش اغلب با این شهرستان ارتباط میگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =