قیمت کشمش سبز ممتاز کاشمر

قیمت کشمش سبز کاشمر

قیمت کشمش سبز ممتاز کاشمر در بازرگانی قاسمی بسیار رقابتی میباشد . محصولات ما به صورت دسته اول و با حدف دلال ها و واسطه ها به فروش میرسد. کشمش سبز  قلمی کاشمر کیفیت ها گوناگونی دارد و بهترین نوع ان کشمش سبز درجه یک تولیدی شهر کاشمر میباشد که هم اکنون در اواخر دی ماه سال 99 قیمت ان به 53 هزار تومان رسیده است.

قیمت کشمش سبز ممتاز کاشمر

قیمت کشمش سبز در بازار ایران بسیار مناسب میباشد به همین دلیل است که صادرات ان برای تجار ایرانی بسیار جذاب و پرسود میباشد. صادرات کشمش سبز ایران به بسیاری از کشور های همسایه صورت میگیرد و بسیاری از کشور های دنیا خواهان این کشمش ایران میباشند.

قیمت تمام شده تولید این کشمش برای کارخانه دار و کشاورزان ایرانی بسیار پایین تر میباشد. شایان ذکر است که قیمت اسن کشمش در خارج از مرز های ایران تقریبا 3 برابر قیمت در ایران میباشد.

و خرید این کشمش هم برای وارد کنندگان و صادر کنندگان این محصول سود اور خواهد بود.

عرضه کشمش مویز

عرضه کشمش مویز در بازرگانی قاسمی نیز صورت میگیرد و کشمش مویز نیز در کشورمان در شهرستان ملایر با بهترین کیفیت تولید میشود. شایان ذکر است که انگوری که این کشمش را از ان تهیه میکنند انگور سیاه رنگ شانی یا شاهانی میباشد.

کشمش مویز برای تقویت هوش و بالابردن سیستم ایمنی بدن بسیار کاربردی میباشد و بسیاری از مردم که این کشمش را برای بار اول خریداری میکنند ترغیب میشوند که دوباره برای بار دوم و سوم این کشمش را خریداری و مصرف کنند.

لطفا برای خرید و فروش انواع کشمش و کشمش مویز و کشمش سبز کاشمری لطفا با کارشناسان فروش مجموعه و یا مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی تماس حاصل فرمایید تا بار را در تمام نقاط کشور تحویل بگیرید .

باتشکر مدیریت شرکت بازرگانی قاسمی عرضه کننده کشمش درجه یک در دنیا و ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =