قیمت کشمش پلویی افتابی

کشمش پلویی افتابی

قیمت کشمش پلویی افتابی را به صورت روزانه از کارشناسان فروش مجموعه بخواهید. شرکت ما صداقت را سرلوحه کارخود قرار میدهد و انواع محصولات را به دست شما مرساند. کشمش پلویی افتابی یکی از محصولات گروه خشکبار میباشد که این کشمش به دلیل طبیعی بودن از طرفداران بسیاری در تمام دنیا برخوردار میباشد.

قیمت کشمش پلویی افتابی

بیشترین حجم تولید وصادرات کشمش در ایران متعلق به شهرستان ملایر میباشد. ملایر به عنوان شهر جهانی انگور بهترین محصولات کشمش را تولید و روانه بازار میکند.

ایران در سال99 به عنوان هفتمین کشور برتر تولید کننده کشمش و صادر کننده ان به شمار میرود. اما تا قبل از سال 99 در رتبه سوم جهان بود.

انواع کشمش تولیدی شهرستان ملایر

  • کشمش پلویی
  • کشمش تیزابی
  • کشمش تیزابی گوگردی
  • کشمش مویز
  • کشمش سایه خشک

خرید و فروش کشمش پلویی افتابی

امرزوه که در اثر دیجیتال و اینترنت قرار گرفته ایم بسیاری از شرکت ها فروش محصولات و خدمات خود را به صورت انلاین و غیر حضوری انجام میدهند. شرکت تولیدی بازرگانی قاسمی نیز همچنین محصولات خود را میتواند به صورت انلاین و غیر حضوری به فروش برساند.

علاوه بر فروش انلاین و غیر حضوری محصولات شما عزیزان میتوانید از نزدیک به کارخانه تولیدی ما در شهرستان ملایر تشریف بیاورید و از نزدیک خط تولید و تولید محصول خود را مشاهده کنید. تا شما عزیزان بتوانید با خیال راحت از ما خرید فرمایید.

کشمش مویز

کشمش مویز نیز مانند کشمش پلویی افتابی یکی دیگر از کشمش های ارگانیک و طبیعی کشت میباشد که تولید ان را نیز بازرگانی قاسمی با بهترین انگور شانی یا شاهانی و یا انگور فرخی انجام مبدهد.

کشمش مویز به شدت برای بالابردن سطح تمرکز و هوش به خصوص برای نوجوانان و کودکان مناسب میباشد. این کشمش را هرساله شهرستان ملایر و شیراز با بهترین کیفیت ممکن تولید و توسط بازرگانی قاسمی به دست شماعزیزان میرساند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =