مرکز صادرات کشمش افتابی ملایر

کشمش افتابی ملایر

مرکز صادرات کشمش افتابی ملایر با بیش از 5 سال سابقه فروش انواع کشمش افتابی و تیزابی و مویز در خاورمیانه اماده خدمت گزاری به شما عزیزان میباشد. کشمش افتابی ملایر بهترین نوع کشمش تولیدی این شهرستان میباشد که به صورت طبیعی و ارگانیک تولید میشوند برای تهیه این محصول با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید.

مرکز صادرات کشمش افتابی ملایر

بی شک یکی از موارد لازم برای صادرات کشمش به خارج ازمرز های ایران در دست داشتن گواهی بهداشت برای صادرات محصول است.  شرکت بازرگانی قاسمی با در دست داشتن تمامی مجوزات مربوط برای صادرات کالا به کشور ها خارجی انواع کشمش را با بهترین کیفیت و قیمت صادر میکند.

کشمش افتابی ملایر جزو بهترین کمشش های تولیدی این شهرستان کوچک میباشد که در کشاورزان در تولید ان نقش و زخمت بسیاری را متحمل میشوند کشمش افتابی جزو کشمش های طبیعی کشت و ارگانیک میباشد که تمامی کشور های خواستار این نوع از کشمش ملایر میباشند.

فروش و خرید بهترین کشمش سبز کاشمر

یکی دیگر از کشمش های صادراتی ایرانی که در شهر کاشمر و روستای خلیل اباد تولید میشود کشمش سبز قلمی و یا اجیلی کاشمر میباشد که برای تولید ان وقت و هزینه زیادی صرف میشود  کشمش سبز یکی از مقوی ترین میان وعده ها برای انسان به خصوص نوجوانان و جوانان به شمار میرود که میل کردن ان در هنگام صبح میتواد کمک شایانی به افزایش ایمنی سیستم بدن مکیند و باعث شادابی پوست و از بین رفتن بوی نامطبوع دهان میشود.

کشور های عربی و ثروتمند نشین حاشیه خلیج فارس همیشه به دنبال این نوع از کشمش تولیدی ایران و شهرستان کاشر هستند و کشور های عراق و قطر و عربستان و امارات همواره یکی از مقاصد صادراتی کشمش سبز اجیلی ایران بوده اند.

فروش و خرید کشمش سبز کاشمر در این مرکز به صورت عمده  صورت میگیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + بیست =