مرکز فروش کشمش در تهران

مرکز فروش کشمش

مرکز فروش شکشم در تهران در سایت بازرگانی قاسمی و یا تماس با مدیریت فروش شرکت برای سفارش عمده انواع محصولات خشکبار و کشمش. مرکز فروش کشمش در تهران در بازار بزرگ تهران و مولوی به صورت مستقیم پخش از تولید کننده اصلی بدون واسطه و دلال . ارسال مستقیم از کارخانه تحویل درب کارخانه مبدا و یا ارسال به تمام ایران.

مرکز فروش کشمش در تهران

فروش کشمش در تهران با کیفیت برتر وقیمت بسیار رقابتی. برای خرید و  فروش کشمش میتوانید با مدیریت فروش در تماس باشید.

ایران به عنوان یکی از بزرگترین کشور های تولید کننده کشمش با کیفیت در دنیا به شمر میرود و تا قبل از سال 99 رتبه سوم تولید کننده و صادر کننده برتر کشمش از ان کشور ما بود. اما در سال 99 به بعد رتبه ایران به جایگاه هفتم تنزیل یافت.

در ایران دو شهرستان ملایر و تاکستان به عنوان مرکز فروش و تولید  کشمش شناخته میشوند .

خرید اینترنتی کشمش افتابی

برای دریافت لیست قیمت کشمش و کشمش افتابی تولیدی ما به کانال تلگرام ما مراجعه فرمایید. و یا با کارشناسان فروش مجموعه در تماس باشید.

یکی دیگر از کشم های طبیعی کشت و ارگانیک تولیدی کشمش افتاب خشک افتابی میباشد. این کشمش در شهرستان ملایر با کیفیت بینظیری تولید میشود.

خرید کشمش سبز قلمی کاشمر

سومین شهر بزرگ تلوید کننده کشمش سبز قلمی در ایران پس از ملایر و تاکستان شهرستان زیبای کاشمر و روستای خلیل اباد میباشد.

این شهر با به کارگیری کشاورزان و نیروی انسانی متخصص بهترین و با کیفیت ترین نوع کشمش سبز و زرد قلمی را در ایران تولید میکند. شایان ذکر است که کشمش های تولیدی این شهر از محبوبیت جهانی برخوردار است.

بیش از 77 کشور دنیا  خریدرا و وارد کننده کشمش سبز قلمی ایران با نام تجاری خلیل اباد کاشمر میباشند. و حاضرند برای وارد کردن ان پلو های خوبی بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 8 =