مرکز پخش کشمش پلویی ممتاز

کشمش سایه خشک

مرکز پخش کشمش پلویی ممتاز در کجاست؟ بزرگترین مرکز فروش کشمش پلویی در ایران و معتبر ترین ان ها شرکت بازرگانی زرین خوشه میباشد. یکی از کشمش های پرمصرف و محبوب ما ایرانیان کشمش پلویی میباشد ولی ایا به راحتی میتوان کشمش پلویی ممتاز را از تمام شرکت ها یا مغازه ها خریداری نمود؟

پخش کشمش پلویی ممتاز

بی شک جواب این سعوال منفی میباشد درست است که نمایندگی های زیادی در سراسر ایران مشغول فعالیت خرید فروش انواع کشمش هستند اما تمامی این مراکز و نمایندگی ها کشمش های باکیفیتی را به مشتری عرضه نمیکنند زیرا یکی از پارامتر های مهم خرید کشمش با کیفیت شهر تولید کننده کشمش میباشد که از مهم ترین شهر های تولید کننده کشمش پلویی ممتاز وانواع کشمش شهرستان ملایر در راس شهر های تولید کننده کشمش قرار دارد و پس از ملایر تاکستان میباشد.

عده ی زیادی از تجار و صادر کنندگان کشور مان برای صادرات کشمش از ایران ابتدا به شهر ملایر مراجعه میکنند و پس از تحلیل قیمت ها و کیفیت بار اقدام به خرید کشمش به صورت عمده میکنند که عده کمی از این مشتری به شهر تاکستان و یا سایر شهر های تولید کننده کشمش مراجعه میکنند تا با قیمت کمتری بتوانند کشمش را خریداری کنند.

تولید کشمش باکیفیت و ارزان

شرکت ما طی چندین سال سابقه فروش داخلی و صادرات به بیش از 88 کشور جهان اماده عقد قرار داد با تجار گرامی و بنکدار ها میباشد و انواع کشمش تولیدی را کستقیم بدون هیچ واسطه ای از کشاورزان خریداری میکند و پس از شست و شو و سورت به دست شما عزیزان میرساند چه در کارتن های نیم کیلویی و چه در گونی به صورت فله و چه به صورت نایلونی.

خوشبختانه ایران در زمینه تولید وصادرات انواع کشمش مانند کشمش تیزابی و کشمش پلویی و افتابی و سبز قلمی در دنیا سرامد تمام کشور های همسایه میباشد و به عنواع یکی از بزرگترین صادر کنندگان کشمش در دنیا و خاورمیانه شناخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =