نمایندگی پخش کشمش تیزابی

پخش کشمش تیزابی

نمایندگی پخش کشمش تیزابی در ایران کجاست؟ بزرگترین تولید کننده کشمش تیزابی با کیفیت در ایران شرکت بازرگانی تولید قاسمی میباشد. شرکت تولیدی بازرگانی قاسمی طی چندین سال سابقه فروش انواع کشمش و صادرات کشمش جزو شرکت های برتر تولید کننده و صادر کننده کشمش در ایران شناخته شده است.

نمایندگی پخش کشمش تیزابی

در ادامه طرز تهیه و تولید کشمش تیزابی با کیفیت را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد:

دو شهرستان ملایر و تاکستان به عنوان برترین شهر های تولید کننده کشمش در ایران معرفی شده اند. طرز تهیه این کشمش بدین گونه میباشد:

ابتدا از اوایل ماه شهریور ماه تا اواخر مهر ماه هر سال کشاورزان برای چیدن انگور به باغ های خود میوند تا نتیجه زحمت یکساله خود را برداشت کنند.

انگور ها پس از چیده شدن از کرت باغ ها در سبد های مخصوص انگور چیدن قرار داده میشوند و سپس در محلول تیزاب و روغن کربنات قرار داده میشوند تا انگور ها کاملا اغشته به مواد قلیایی و تیزاب شوند.

سپس بعد از گذشت 30 الی 50 ثانیه سبد های انگور را از محلول خارج میکنند و انگور ها را در زمینه ای کشاروزی و یا سیم های مخصوص در باغ ها رو بروی نور خورشید پهن میکنند تا پس از گذشت 5 الی 7 رزو کاملا خشک میشوند.

خرید فروش کشمش

انگور ها پس از اینکه مقابل نور افتاب کاملا خشک شدند و رنگ قهوه ای و خرمایی گرفتند اماده جمع اوری میوشند و در گونی های مخصوص قرار داده میشوند.

این کشمش ها در کارخانه ها شسته میشوند وپس از سورت شدن و دم گیری در کارتن های 3 الی 10 کیلیویی اماده صادرات و فروش در بازار داخلی کشور میشوند. اما اغلب این کشمش ها برای بازار های صادراتی مصرف میشوند.

خرید فروش کشمش در ماه های شهریورماه تا اسفند ماه بسیار پرسود خواهد بود و تجار و صادرکنندگان برای سفارش کشمش تیزابی و سایر کشمش ها با کیفیت صادراتی میتوانند با مدیریت فروش شرکت اقای امیر حسین قاسمی در ارتباط باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =