پخش کشمش سایه خشک

کشمش سایه خشک

پخش کشمش سایه خشک در تهران وتمامی نقاط کشور با  بهترین کیفیت و قیمت بار درجه یک ملایر را فقط از بازرگانی قاسمی بخواهید. کشمش سایه خشک را بیشک یکبار در زندگی تان میل کرده اید و یا اوازه و یا نام این کشمش بی نظیر را شنیده اید.

پخش کشمش سایه خشک

 

کشمش سایه خشک

 • به عنوان یکی از بینظیر ترین کشمش های ارگانیک تولیدی شهرستان ملایر به شمار میرود که پخش این کشمش را شرکت تولیدی بازرگانی قاسمی بر عهده گرفته است.طرز تهیه و تولید کشمش سایه خشک بسیار منحصر به فرد است و در تهیه ان از هیج مواد افزودنی  و تیزابی استفاده نمیشود به همین دلیل است که این کشمش بسیار نزد ایرانیان خواستار دارد.

  مجموعه تولیدی بازرگانی قاسمی این کشمش را و سایر کشمش ها را از قبیل کشمش تیزابی و تیزابی طلایی و مویز را به صورت عمده در ایران و سایر نقاط دنیا پخش میکند برای سفارش لطفا با کارشناسان فروش مجموعه برای خرید محصولات تماس بگیرید.

  مرکز فروش کشمش درجه یک سبز

  کشمش سبز درجه یک در انبار مرکزی شرکت بازرگانی قاسمی موجود میباشد و شما عزیزان میتوانید برای خرید کشمش سبز درجه یک کاشمر با مدیریت فروش شرکت در ارتباط باشید تا این کشمش را درب انبار و یا کارخانه ما در کاشمر تحویل بگیرید.

  مرکز فروش کشمش سبز درجه یک سبز اماده پخش و فروش کشمش سبز با کیفیت بسیار بالا میباشد.

  کشمش سبز در شهرستان کاشمر تولید میشود و هیچ شهری در ایران نمیتواند کشمشی با این کیفیت مانند کاشمر تولید کند. کشمشی با رنگ سبز و قد کشیده .

  کشمش سبز صادراتی ایران به بیش از 88 کشور دنیا صادر میشود. کشور هایی از قبیل روسیه و عراق و لبنان و المان از مشتری ها وارد کننده صد درصد این کشمش سبز در ایران میباشند که هر ساله نیمی از تولید این کشمش به این کشور ها صادر میشوند.

   

   

   

   

   

   

   

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =