پخش کشمش ملایر

پخش کشمش ملایر

پخش کشمش ملایر در تمام نقاط کشور و صادرات به بیش از 99 کشور دنیا در شرکت تولیدی بازرگانی قاسمی صورت میگیردبا گارانتی اصالت کالا وبازگشت وجهه. کشمش های ملایر با بهترین کیفیت و قیمت تولید وروانه بازار صادراتی و داخلی کشور میشوند. مستقیم از تولید به مصرف با حذف تمامی واسطه ها و دلال ها.

پخش کشمش ملایر

برای خرید یا فروش کشمش ملایر میتوانید با مدیریت فروش شرکت و یا کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید. ایران به عنوان برترین کشور تولید کننده انواع کشمش در دنیا و رتبه یک در خاورمیانه به شمار میرود.

کشور های زیادی در منطقه اسیا چندین سال است که با رقابت باایران  قصد دارند تا جایگاه صادراتی ایران را از ان بگیرند و سهم ایران را برای خود کنند.

کشو رهایی ماننده افغانستان و ازبکستان دو رقیب دیرینه ایران هستند که هرساله پای به پای ایران در تولید و صاردات کشمش قدم بر میداند اما ایران در چند سال اخیر و به خصوص در سال 98 نشان داده است که هرساله سهم صادراتش افزایش میابد.

قیمت کشمش تاکستان

ملایر به عنوان تولید کننده کشمش درجه یک در ایران به دلیل اینکه به صورت عمده و حجم های بسیار زیادی کشمش را تولید  میکند از قیمت  نسبتا پایین تری نسبت به تاکستان و بناب برخوردار میباشد.

کیفیت کشمش های تولیدی شهرستان ملایر بسیار بالا میباشد و اغلب خریدران خارجی و اروپایی که با ما وارد مذاکره میشوند اغلب کشمش های ملایر را خواهان هستند و حاضرند برای خرید کشمش ملایر پول بپردازند این به این دلیل است که تجار و صادر کنندگان ایرانی توانسته اند بسیار خوب در بازار های خارجی بازاریابی کننده و نام ملایر را به عنوان برترین تولید کننده کشمش در ایران و دنیا میشناسند.

قیمت کشمش ملایر در ماه دی سال 99 به این ترتیب میباشد:

کشمش تیزابی 22.500 و کشمش تیزابی گوگردی 25 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 18 =