کارخانه تولید سبزه ملایر

تولید سبزه ملایر

کارخانه تولید کشمش سبزه ملایر با کیفیت برتر و قیمت رقابتی اماده صادرات کشمش تیزابی به تمام کشور های دنیا با کیفیت برتر میباشد. یکی دیگر از کشمش هایی که در شهرستان ملایر با کیفیت بسیار بالایی تولید میشود کشمش تیزابی خرمایی میباشد. که بومی ها و کشاورزان شهرستان ملایر به این کشمش کشمش سبزه نیز میگویند.

کارخانه تولید سبزه ملایر

کارخانه ما واقع در شهرستان ملایر استان همدان قرار گرفته است که انواع و اقسام کشمش های فله را از کشاورزان به صورت فله در گونی خریداری میکند و پس از شست و شو کشمش و سورت کردن ان ها کشمش ها را برای صادرات و یا فروش برای بازار داخل اماده میکنند.

بسیاری از کشاورزان زحمت کش شهرستان ملایر کشمش تیزابی  را با نام سبزه نیز میشناسند به همین دلیل است که کشمش تیزابی در شهرستان ملایر به سبزه مشهور شده است.

کشمش تیزابی جزو محصولات خشکبار و صادراتی ایران میباشد که بیشترین صادرات را به کشور های اروپایی مانند روسیه و المان و ایتالیا و اکراین دارد.

پخش بهترین کشمش تولیدی تاکستان

بهترین نوع کشمش علاوه بر اینکه در شهرستان ملایر تولید میشود در شهر تاکستان نیز تولید میشود. برای خرید یا فروش کشمش میتوانید با مدیریت فروش شرکت اقای امیرحسین قاسمی در ارتبا باشید.

تولید بهترین کشمش تیزابی خرمایی در بازرگانی تولیدی قاسمی با بهترین کیفیت و قیمت توسط بهترین و متخصص ترین کشاورزان ماهر در شهرستان ملایر.

شهرستان ملایر به عنوان یکی از قطب های تولید کشمش  تیزابی و تیزابی طلایی که به کشمش سبزه نمیز مشهور میباشد به حساب می اید. کشمش تیزابی یا همان سبزه مناسب برای بازار های صادراتی کشور میباشد و به کشور های روسیه و اکراین و المان و مصر بیشترین صادرات را دارد.

باتشکر مدیریت شرکت بازرگانی زرین تجارت قاسمی عرضه کننده برترین محصولات خشکبار و کشمش در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 11 =