کارخانه تولید کشمش ملایر

کشمش ممتاز کاشمر

کارخانه تولید کشمش ملایر با مدیریت اقای امیرحسین قاسمی اماده عرضه بهترین محصولات کشمش و خشکبار در ایران و تمام نقاط دنیا میباشد. کارخانه  کشمش افتابی و تیزابی و سبز قلمی در تهران و سایر نقا کشور با گارانتی اصالت کالا وبازگشت وجه.

کارخانه تولید کشمش ملایر

کارخانه تولید کننده کشمش در ملایر واقع در استان همدان با مدیریت اقای امیرحسین قاسمی اماده پخش و توزیع بهترین نوع کشمش به تمام نقاط کشور میباشد.

ملایر از قدیم الایام جزو شهر های برتر تولید کننده کشمش در ایران شناخته شده است و علاوه بر شهر جهانی انگور که نام گزاری شده است به عنوان پایتخت مبل و منبت در ایران شناخته میبشود.

برای دریاف لیست قیمت های روزانه و ساعتی محصولات لطفا در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

قیمت کشمش تیزابی گوگردی

کشمش تیزابی گوگردی یکی از کشمش های تولیدی ملایر و تاکستان استان قزوین و ملکان میباشد که بهترین نوع ان را شهر ملکان تولید میکند.

کشمش تیزابی گوگردی به دلیل اینکه به ان گوگرد میزنند چندان مصرفی در بازار داخل کشور ندارد و بیشتر حجم ان صادرات میشود.

قیمت کشمش تیزابی گوگردی را از کارشناسان فروش شرکت جویا شوید.

پخش کشمش ممتاز تاکستان

کشمش ممتاز تاکستان را از بازرگانی قاسمی بخواهید. پخش کشمش ممتاز تاکستان در تهران و سایر نقاط کشور با گارانتی 4 ساعته برگشت وجه در صورت نارضایتی از کیفیت بار  و مرجوع کردن وجه پرداختی.

کشمش از جمله میوه های خشک میباشد که علاوه بر محبوبیت ان در بازار ایران از محبویت و تقاضای جهانی بسیار زیادی برخوردار میباشد.

توزیع و پخش کشمش مستقیم از تولید کننده و کارخانه شما عزیزان میتوانید برای خرید بار در صورت موافقت مدیریت شرکت برای بازدید محصول خود به کارخانه بیایید و از نزدیک تولید محصول خود را ببینید.

باتشکر مدیریت شرکت بازرگانی زرین تجارت قاسمی عرضه کننده محصولات کشاورزی و خشکبار و کشمش در ایران.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =