کارخانه تولید کننده کشمش ممتاز ملایر/زرین خوشه

قیمت کشمش سبز

کارخانه تولید کننده کشمش ممتاز ملایر را میشناسید؟ کشمش جزو میوه خشک های پرطرفدار و قدیمی میباشد که در تمام ایران و دنیا بسیار خواهان دارد. کشمش جزو اقلام خشکبار ایران و میوه خشک به حساب میرود این میوه خشک سرشار از خواص گوناگون و ویتامین است که با خشک شدن انگور نه تنها خواص کشمش از دست نمیرود بلکه خواصش چندین برابر نیز میشود.

تولید کننده کشمش ملایر

تولید کشمش در ایران بسیار پر رونق است و کشمش ملایر نیز جزو آن دسته از کشمش هایی میباشد که نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا طرفدار دارد. بسیاری از کشور های دنیا مانند روسیه و اوکراین و مصر و …..خریدران همیشگی و صد درصد کشمش های تولیدی ایران به خصوص شهرستان ملایر میباشند. شرکت بازرگانی قاسمی به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان کشمش و صادر کنندگان برتر کشمش در ایران به شمار میرود.

ایا خواص کشمش را میدانید؟

کشمش سرشار از خواص گوناگون میباشد که میل کردن چند دانه از آن در هنگام صبح به صورت ناشتا معجزه میکند از جمله مهم ترین خواص ان عبارت است از:

  • بهبود سلامت دهان و دندان
  • از بین بردن جای جوش در صورت
  • کمک به سلامت دندان ولثه
  • از بین بردن بوی نامطبوع دهان
  • برطرف کننده یبوست
  • کمک به گردش خون و تسویه کننده خون در بدن

تولید کننده کشمش ملایر

 

کشمش نیز یکی از انواع و اقسام میوه خشک به شمار میرود و علارغم خود کشمش انگور ان نیز به شدن مورد مصرف قرار میگرد از تولید شیره انگور گرفته تا تهیه اب غوره و سرکه .

بازرگانی زرین خوشه طی چندین سال سابقه در تولید و فروش و صادرات انواع کشمش در ایران توانسته است بین 10 شرکت برتر تولید کننده و صادرکننده کشمش در ایران به شمار برود.

و کشمش های تولیدی خود را با بسته بندی های مدرن و زیبا به بیش از 99 کشور دنیا

صادر میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + شش =