کشمش ارزان ملایر-مرکز خرید کشمش ارزان ملایر

کشمش ارزان ملایر

مرکز خرید کشمش ارزان ملایر در کجاست؟ فروشنده انواع کشمش ارزان ملایر در بازرگانی خوشه تاک با بهترین قیمت و کیفیت ارسال به تمام کشور. شهرستان ملایر واقع در استان همدان مشهور ترین و شناخته شده ترین شهر تولید کننده کشمش ارزان در ایران به شمار میرود بسیاری معتقدند که کشمش ها ملایر یکبار سورت و شستو شو داده میشوند به همین دلیل است که قیمت کشمش های ملایر از تاکستان و بناب و …. پایین تر است در ادامه بیشتر به این مطلب میپردازیم.

کشمش ارزان ملایر

عقیده فوق که کشمش های ملایر یکبار سورت و شسته میشوند کاملا غلط است شهرستان ملایر به عنوان قطب تولید کشمش باکیفیت و ارزان قیمت در ایران و خاورمیانه به شمار میرود به طوری که دو کشور افغانستان و ازبکستان در حال رقابت با این شهر هستند. کشمش های ملایر از قدیم الایام تا کنون که در اذر ماه سال 99 قرار گرفته ایم نسبت به جاهای دیگر اندکی پایین تر است زیرا این شهر به عنوان یکی از شهر هایی است که  بسیاری از تجار برای خرید کشمش و صادرات کشمش به ان مراجعه میکنند و با کارخانه جات این شهر وارد مذاکره میشوند به همین دلیل است که این شهر نام شهر جهانی انکور را به خود گرفته است و از شهرت جهانی برخوردار است.

 کارخانه تولید کشمش

تولید کنندگان کشمش در شهرستان ملایر اغلب باغدار های زحمت کش  سنتی کار لر زبان کشورمان هستند که علاوه بر قیمت پایین کشمش و زحمت بسیار برای چیدن ان  همچنان این محصول را تولید و برداشت میکنند.

شرکت بازرگانی خوشه تاک بهترین کشمش را با ارزان ترین قیمت تولیدو پخش میکند وکشمش را درب کارخانه به شما مشتریان گرامی تحویل میدهد بدون هیچ واسطه ای مستقیم از تولید به مصرف.

همچنین انواع کشمش به صورت فله به مشتریان گرامی عرضه میگردد تا کسانیکه کشمش را برای مصرف خوراک دام میخواهند بتوانند از خدمات ما استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =