کشمش ممتاز کاشمر|مرکز فروش و پخش کشمش ممتاز کاشمر

کشمش ممتاز کاشمر

مرکز فروش و پخش کشمش ممتاز کاشمر در بازرگانی ایکاد زیر متخصص فروش با بهترین کیفیت و قیمت به صورت 24 ساعته و شبانه روزی با ارسال رایگان در کرج. کشمش ممتاز کاشمریکی از مهم ترین محصولات  برای صادرات به کشور های عربی و اروپایی میباشد. و بیشترین و سود اصلی ان از صادرات این کشمش به کشور های عربی و اروپایی به دست می اید.

مرکز فروش و پخش کشمش ممتاز کاشمر

فروش کشمش کاشمر

یکی از مراکز فروشنده کشمش باکیفیت کاشمری شرکت بازرگانی ایکاد میباشد. این شرکت با بهره گیری از تیم متخصص فروش و نیروی انسانی کارامد اماده پخش و فروش انواع کشمش کاشمر و سایر کشمش ها به تمام نقاط کشور میباشد.

برای سفارش و خرید انواع کشمش باکیفیت و ارزان قیمت با مدیریت فروش شرکت در ارتباط باشید . یا به کانال تلگرامی مجموعه بازرگانی ایکاد مراجه فرمایید.

کیفیت و اصالت کالا شعار شرکت ما میباشد و بهترین کیفیت ها و قیمت ها را فقط در بازرگانی ایکاد میتوانید بگیرید.

شهرستان ملایر از بزرگترین شهرستان های تولید کننده کشمش های باکیفیت در تمام خاورمیانه و شهرستان های کوچک و بزرگ اطراف میباشد. بسیاری از کشور های بزرگ دنیا مانند هدوستان و چین و استرالیا کشمش های ملایر را وارد میکنند و  ان ها را دوباره بسته بندی میکنند و با نام و برند خودشان مجدد به فروش میرسانند.

قیمت کشمش تیزابی

قیمت کشمش تیزابی

کشمش تیزابی ملایر در تمام دنیا مشور است و این کشمش را با نام ملایر میشناسند. دو نوع کشمش تیزابی در ملایر تولید میشود کشمش تیزابی خرمایی و تیزابی طلایی جزو کشمش های تولیدی شهرستان ملایر میباشد که کشاورزان با زحمت بسیار زیادی این دو نوع کشمش را تولید میکنند.

شرکت تولیدی بازرگانی ایکاد بزرگترین مرجع تولید کننده وصادر کننده کشمش و خشکبار در ایران میباشد و به عنوان صادر کننده برتر خشکبار نیز معرفی میشود.

باتشکر مدیریت شرکت بازرگانی ایکاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =